Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Globálne mriežky Aliancie: posilňovačom vody filtračné technológie výskumu

- Oct 09, 2015 -

Nedávno, IBM Global Network Alliance a Tsinghua University "vody, výpočet" výskumný projekt sa oficiálne začalo v Pekingu, sociálnymi sa spoločne vytvorí mechaniky a multidisciplinárny výskum a inovačné centrum, vyriešiť Číny vody znečistenie problémy mesta.


Jar Zheng, Tsinghua University profesor čínskych a zahraničných multidisciplinárny výskum tím vyvinul inovatívne filtračné technológie vody, využívaním vody v kalibri je veľmi malá, iba niekoľko vodných molekúl prejsť filtra potrubia v Super rýchle tokov a vody odparovaním na povrchu špeciálne upravené mimoriadne dosiahnuť nižšiu spotrebu energie čistenia odpadových vôd pri zvyšovaní sladkovodné výroby , a nakoniec zníži náklady na čistenie vody.


Však kľúčom k tejto technológie je dať do praktickej aplikácie je, či schopnosť presne simulovať molekuly vody v membráne low-rýchlosť prietoku v potrubí pochopiť jeho mechanizmus, s cieľom vytvárať nákladovo efektívne vody liečba zariadenia. Táto simulácia, výpočet hmotnosti je potrebná, to vyžaduje, vedecké a výskumné inštitúcie s veľkou výpočtovej sily. Hrubý odhad, výskumný projekt vyžaduje milióny počítačov hodiny, ak len spoliehať na existujúce výpočtových zdrojov, potrebuje tisíce rokov času. Pri práci s IBM, projekt výpočet času môže byť skrátená na jeden rok.


Related Products