Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Napätie regulátora olej filtračného papiera vyžaduje častá výmena

- Oct 09, 2015 -

Vákuové olejový filter sa zvyčajne používa teraz, úplne odstrániť vlhkosť do ropy a plynu, ale aj dokáže odstrániť drobné nečistoty. Tento proces je: ošetrenie transformátora olej hrubý filter jemný filter → → → → Kúrenie vákuové dehydratácia a plynový olej. Burinných filtrovať pomocou kovové sitko a silný magnet, jemné filtre často filtra malých nečistôt 1 ~ μ m. V súčasnosti mnoho druhov jemného filtra, mikropórovitého kovový prášok spekaných materiálov, kovových materiálov, keramický filter filtra filtra piestik a používanie osobitnej štruktúry a tak ďalej.


Transformátora olej vákuové dehydratácia a kúrenie plyn. Jej princíp je vákuové nádrž, Kúrenie olejom hmla sprej metóda pre tvorbu transformátora olej, ropy a zemného plynu a vlhkosti uniknúť. Teplota oleja je všeobecne okolo 65 stupňov, nie príliš vysoko, tak, aby olej veku. Dehydratácia a účinok tohto prístupu je lepšie, je viac bežne používaná metóda. Avšak, ak olej boli strieka do veľmi jemná hmla, ľahko vákuové čerpadlo.


Ohňovzdorné koľajových uzávierky dvere opravy elektrické koľajových dvere uzávierky dvere opravy garáž dvere opravy Zaťahovacie dvere opravy oheň uzávierky dvere elektrické koľajových dvere opravy elektrické dvere opravy Zaťahovacie dvere opravy garáž dvere opravy dvere opravy dvere opravy.


Ak olej je vstrekne do kvapôčok oleja s určitý priemer, pretože olej má vysoký povrchové napätie, vlhkosti v oblasti ropy a plynu nie je ľahké plnej hry. Na tento účel Šan otvor priemer vybrať vhodné sprej a všeobecne potrebné v nádrži v čase stanovenia niekoľkých Fazeta, prevencia transformátora olej vákuovej pumpy.


Related Products