Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Ľahký vzduchový vzduch RF2018PW

Ľahký vzduchový vzduch RF2018PW

RF zvyšuje investície do budovania vlastného tímu talentov v posledných rokoch. Vonkajšie: Bez ohľadu na potreby spoločnosti alebo zamestnancov spoločnosť posiela zamestnancov na rôzne školenia, ako sú kurzy lektorov, praktické kurzy riadiacej dielne, nákup, financie, suroviny, skladovanie, údržba zariadení a všetky kurzy súvisiace s prevádzkou spoločnosti. Interné: od základného manažmentu 6 až po TPM-AM, potom od štandardizácie podnikového manažmentu a riadenia hodnotenia výkonnosti sa vytvára systém trvalo udržateľného riadenia a efektívnosť prevádzky firmy sa značne zlepšuje. Na dosiahnutie vyššie uvedených cieľov spoločnosť poskytuje zamestnancom miesta pre amatérske štúdium a zábavu, ako je e-čítanie miestnosti, knižnica, telocvičňa, stolný tenis a kaviareň, je zaručené fyzické a duševné zdravie zamestnancov.

Zaslať požiadavku

Podrobnosti o produkte

RF je vždy na ceste k novej industrializácii a pridržiava sa vývoja cyklu, technickej inovácie, prispôsobenia štruktúry a priority ochrany životného prostredia. "Čestný človek, Lean working" robí RF nastavením úprimných vzťahov spolupráce s dodávateľmi a zákazníkmi prostredníctvom vzájomných výhod a dvojitých výhier.

Spoločnosť využíva najmodernejšie zariadenia na spracovanie vody na svete, aby zaviedla recykláciu výrobnej vody. Postavené s vlastným vykurovacím centrom. Po zavedení, strávení a absorbovaní podstaty "štíhlej práce" sú konštantné úspory energie, nízke výrobné náklady a vylepšená kvalita výrobkov realizované medzinárodne vyspelými automobilovými výrobnými linkami a kontrolnými zariadeniami. Vybudovali sme vysoko kvalifikovaný tím výskumu a vývoja na vývoj nových produktov, procesov a technológií na úpravu štruktúry produktu. Zamerajte sa na budovanie ekologického podniku technických inovácií, ktorý je zbierkou výskumu, výroby, predaja a transferu technológií. Výrobná škála spoločností môže v najbližších niekoľkých rokoch dosiahnuť 100 000 ton špeciálnych materiálov.


Vytvoríme s každým partnerom slávnu budúcnosť.


Naše výhody

Zamerajte sa na požiadavky zákazníkov
Neustále investície do manažmentu a technológie
Vysoko kvalifikovaný tím manažmentu a výskumu a vývoja
Spolupráca s dodávateľmi, zákazníkmi a spoločnosťou v dobrej viere prostredníctvom vzájomného prospechu
Vysoká kvalita a stabilná dodávka

Úvod do produktov


RenFeng je profesionálny podnik na vývoj a výrobu špeciálnych materiálov filtra, netkaných a obalov. Použite pokročilý proces tvarovania za mokra, viacvrstvové alebo monovrstvové tvárnenie a jedno bočné alebo obojstranné lepenie na výrobu špeciálnych materiálov pre vzduchové filtre, palivové filtre, olejové filtre, netkané tapety a iné. Materiály sa široko používajú v oblasti medicíny, strojov, elektroniky, dekorácie a balenia potravín a získavajú dobrú chválu od zákazníkov. Existujúce produkty sú nasledovné:


Netkaná podložka na tapety
Materiály vzduchových filtrov
Materiály palivového filtra
Materiály olejového filtra
Filtračné papiere s retardérou oleja
Palivové filtračné papiere na triedenie oleja a vody
Obojstranné vlastnosti filtračných papierov
Filtračné papiere s vysokou presnosťou a upchatím
Vysokopevnostné zvlnené papiere


Vyšetrovanie