Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Rozdiel medzi pravým a falošným filtrom palivových filtrov

- Oct 11, 2017 -

Rozdiel medzi pravými a falošnými médiami na palivové filtre spočíva predovšetkým v nasledujúcich aspektoch:

Vzhľad: Kvalita spracovania

Falošný filter paliva Medias funguje hrubšie, na okraji rohu s voľným okom vidieť, navyše hmotnosť je tiež iná, pretože výber rôznych materiálov, falošné benzínové filtre majú tendenciu byť relatívne ľahké.

Filtračný papier: filtračná kapacita

V filtračnom papieri sú falešné filtre filtračných médií, ktoré sa používajú vo filtračných materiáloch, často nekvalifikované, budú to nečistoty v benzínovom filtri nedostatočné, dlhodobé používanie ovplyvní normálnu prevádzku palivového systému.

Dĺžka života: Dĺžka životnosti

Z hľadiska priemernej dĺžky života je filtračný papier, ktorý sa používa v papieroch s palivovým filtrom, nedostatočný a je náchylný k predčasnému poškodeniu; Na druhej strane ide o filtračný papier, ktorý produkuje nečistoty, ktoré sa ľahko dostanú do benzínu, čo môže spôsobiť, že olejový okruh zaniká alebo poškodí benzínové čerpadlo.

Médiá palivového filtra (filter) Nákup poznámky

1, nákup tovaru pred, prosím, uistite sa, overiť modely automobilov, posunutie a ďalšie informácie, aby sa zabezpečilo, že správny model kúpiť príslušenstvo. Môžete skontrolovať príručku na údržbu vozidla, môžete ju použiť aj v súlade s funkciou "Bezúdržbová údržba" v sieti bez starostí.

2, médium palivového filtra vo veľkej údržbe, všeobecné a olejové, filtrácia strojov, filtrácia vzduchu súčasne na výmenu.

3, výber vysoko kvalitných médií palivového filtra, špatná kvalita média na palivové filtre často vedú k nedostatočnému zásobovaniu paliva, k nedostatku energie v automobile alebo dokonca k ohňu. Nečistoty nefiltrovať, dlhá doba, systémy na vstrekovanie oleja a paliva tiež poškodia poškodenie.

4, keď je pocit rýchlosti zrejme znížená, zrýchlenie motora je zlé, auto nie je schopné jazdy, je potrebné si myslieť, že médium palivového filtra môže byť zablokované, potreba včasnej kontroly.


Related Products