Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Palivo filtračného média úlohou je odfiltrovať tieto nečistoty v palive

- Oct 18, 2017 -

V súčasnosti, motor vozidla je v podstate spaľovacím motorom, hlavné použitie benzínu a motorovej nafty. Ako palivo, musí byť na kvalitu oleja a vyčistite stupeň určité požiadavky. V dôsledku rafinovanie a spracovanie dôvodov, hotové palivo obsahuje určité množstvo nečistôt, vody a ďasien. Účinok palivového filtra je odfiltrovať tieto nečistoty v palive a poskytnúť čisté palivo do motora. Ak sa palivový filter je zlý, benzín trosiek jednoduché zapojiť karburátora malé otvory, aby chudobné karburátor pracovať, horľavé zmesi rednutie; Diesel nečistoty do palivového čerpadla, ľahko urýchliť opotrebovanie presnosťou, tak, aby čerpadlo tlakové kvapka. Ak palivo vo vode, lepidlo do valca, horľavá zmes bude horieť zlé, tak, aby pokles výkon motora.

Benzínové filtre sú spravidla iba jednu úroveň, inštalované medzi nádrž paliva a benzínové pumpy alebo benzínové pumpy a karburátor. Ako dieselový motor dodávky systém má tri presné diely, stupeň čistoty nafty je vyššia, a vysoký obsah diesel v ďasien, s cieľom zlepšiť účinnosť filtrácie, filtrov naftových všeobecne majú dve alebo viacero úrovní, rozdelených do nafty hrubý, jemný filter, tiež známy ako separátor oleja-vody a nafty jemného filtra. Respektíve, inštalované v diesel palivovej nádrže a čerpadlá, medzi čerpadlo a palivové čerpadlo, a niektorých dieselových motoroch aj zrážok šálka, spotrebovaného na vyzrážanie vody a nečistoty v nafte.

Typ palivového filtra

Palivové filtre sú filtrované a prefiltruje. V začiatkoch, filter benzínový filter má kovové štrbina typu, kov typ filtra, nylonová tkanina typu, porézne keramické typu a tak ďalej; Diesel filter filter typ kazety cítil typu, nylonová tkanina, bavlny zadajte niekoľko. Tieto filtre cez výkon je dobrý, dlhú životnosť, ale rozšírenú existenciu účinnosť nízka filtrácie, zložitú štruktúru, vysoké náklady, údržbu a ďalšie nedostatky boli postupne odstránené. Benzínové filtre a diesel filtre sú v súčasnosti bežne používaných mikroporézny papierový filter, spracovanie fenolovej živice vyrobené skladacie trubice, dobrý výkon, vysoká filtrácia účinnosti, jednoduchej konštrukcie, nízke náklady, ľahká údržba výhodu.


Related Products