Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Dôležité je vyčistiť médium palivového filtra

- Oct 11, 2017 -

Je dôležité vyčistiť médium palivového filtra. Medzerový reťazec palivového filtra je v potrubí medzi palivovým čerpadlom a vstupom telesa škrtiacej klapky.

Úlohou média na palivové filtre je zahrnúť oxid železitý do paliva, prach, napríklad odstraňovanie pevných častíc, zabrániť zasunutiu palivového systému (najmä tryske), znížiť mechanické opotrebenie, zabezpečiť stabilnú prevádzku motora, zlepšiť spoľahlivosť, štruktúra palivovej nádrže pozostáva z hliníkovej škrupiny a stentu z nehrdzavejúcej ocele, stent je vybavený vysoko účinnými filtračnými filtračnými kartónmi. Ako filtračný papier v tvare sedmokrásky na zvýšenie cirkulačnej plochy nemôže byť filter EFI použitý s univerzálny filter karburátora. Pretože filter EFI často pretrváva tlak paliva 200 ~ 300kpa. Preto všeobecné požiadavky na pevnosť tlaku filtra, aby dosiahli viac ako 500 kPa, filter karburátora nemôže spĺňať požiadavky.

Médiá palivového filtra musia byť vymenené každých 30 000 kilometrov. Ak je obsah nečistôt paliva veľký, zodpovedajúco by sa mala skrátiť jazdná vzdialenosť. Šípky na kryte filtračného média palivového filtra indikujú smer prúdenia paliva a pri inštalácii médií palivového filtra nie je dovolené preklopenie. Dokonca aj keď to funguje krátky čas na flip, musí byť vymenený.


Related Products