Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Spôsob používania papiera vzduchového filtra

- Jul 10, 2017 -

Spôsob použitia papiera s filtrom vzduchu

V rámci experimentu sa použil vzduchový filtračný papier spolu s filtrom lievikom a tkanivovým lievikom a ďalšími nástrojmi, ktoré sa používajú spolu. Pred použitím na zloženie papiera vzduchového filtra do príslušného tvaru je bežnou metódou zloženie papiera vzduchového filtra do podobného tvaru. Čím vyššia je miera skladania vzduchového filtra, tým lepšia je filtračná účinnosť, ale lepšie nedochádza k prehnutiu filtra a tým k pretrhnutiu filtra. Odstránenie sklenenej tyčinky na viacvrstvovom papieri s filtrom vzduchových filtrov naneste rovnomerne, aby nedošlo k zničeniu papiera vzduchového filtra.

Proces prevádzky papiera vzduchového filtra

1. Zložte vzduchový filter papier polovice, dvakrát za sebou a zložte ho do uhla 90 °. lievik

2. Vložte zložený papier vzduchového filtra, na jednej strane troch vrstiev, druhá strana vrstvy je otvorená, nálevka.

3. Vzduchový filtračný papier v tvare lieviku do lieviku, vzduchový filter Okraj papiera pod hranou lieviku, naliať do ústia lieviku nejakú vodu tak, aby vlhký vzduchový filterový papier a lievik vo vnútri steny a potom zvyšná voda vyliala, ktoré sa majú použiť.

4. Lievik vybavený vzdušným filtračným papierom je umiestnený na lievikovom hrebete na filtráciu (ako je kruh na železnej plošine), kazeta alebo skúmavka je spustená do hrdla lieviku, aby dostala filter, a hrot hrdlo lieviku je umiestnené proti stene nádoby.

5. Keď sa kvapalina vstrekuje do lievika, pravá časť drží kvapalnú kadičku, ľavá ruka držia sklenenú tyč, spodnú časť sklenenej tyčinky tesným lievikom s tromi vrstvami na dolnej strane, takže ústa misky blízko sklenenej tyče, aby prietok filtračnej kvapaliny pozdĺž otvoru pohára a potom pozdĺž sklonu sklenenej tyčinky, prietok do nálevky, prúdiaci do lievikovej kvapaliny, povrch kvapaliny nemôže presiahnuť výšku papiera vzduchového filtra v lieviku.

6. Keď je kvapalina filtrovaná cez papier s filtrom vzduchu a hrdlom lieviku, skontrolujte, či kvapalina tečie po stene misky a do spodnej časti šálky. V opačnom prípade by ste mali presunúť kadičku alebo rotačný lievik tak, aby hrot lievika bol pripevnený k stene kadičky tak, aby tekutina pomaly prúdila pozdĺž vnútornej steny kadičky.


Related Products