Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Papier preskúmať diverzifikované rozvoj ciest

- Oct 09, 2015 -

Tvárou v tvár súčasných ťažkostí Čína papier združenie vedenie, počítačoví experti majú tipy pre podnikanie--z čistej produkcie služieb transformácie, podľa dopytu na trhu rozšíriť priemyselného reťazca; používanie integrovanej vysoko-hodnota rafinácie biologického technológie pomocou zdrojov biomasy, diverzifikované prieskum a ťažba nové zdroje ziskov. Ale oveľa dôležitejšie je, že niektoré lídrami začali operácie a počiatočné výsledky boli dosiahnuté.

Marec 18, Čína papier asociácie, čínština papier časopisu, hostiteľ "Zhonghua 2013 industry Summit", Qian Guijing, predseda Čína papier Asociácie povedal, že v súčasnej dobe pod vplyvom finančnej krízy, papierenský priemysel čelí vážnym problémom a ťažkostiam pri výrobe a prevádzkovaní väčšie výrobok predajná cena drasticky znížil. V roku 2012, priemysel dostane zisky výrobu papiera a lepenky vzrástla len 3,61%, pohľadávky vzrástli o takmer 93.46%; celková strata papierenskú a papierové výrobky zvýšil 33.44%. To je prípad, existuje veľa dôvodov, okrem negatívnych vplyvov globálnej finančnej krízy, odvetvie výroby naštudoval Dvojlôžková nerovnováha je dôležitým dôvodom.

2012, Číny vývoz vzrástli o 7,9%, rast klesol o viac ako 10% vývozov viedlo k prudkému poklesu dopytu po obalová papieri. Predbežné odhady, exportovať obalový papier a lepenka spotrebu vo viac ako 20 miliónov ton ročne. 2012 národnej produkcie výrobkov z papiera, balenie krabice výnos klesol 1,64%.

Druhej strane, po viac ako 10 rokov rýchly rozvoj v odvetví celulózy a papiera po úspešne adresu historických problémov nedostatok trhu dodávok, papier predstavil situáciu nadmernej kapacity. Keď pokles dopytu na trhu, spoločnosti sa snažia znížiť ceny, priemerná cena 600-1200 ton papiera. To je výhoda dôležité dôvody pre pokles. Okrem toho podnik dlhu hodnotiť vyššie, vyššie finančné náklady a rastúce náklady na energie a práce, za následok výhody patria prudko.

Qian Guijing uviedol, že súčasná naliehavo urýchliť transformáciu a modernizáciu priemyslu celulózy a papiera. Podniky by mali plne uznať, že mal dlho spoliehali na vysoké vstupné, vysoká spotreba, nízkonákladové model rastu je neudržateľné. Priemysel by mal urýchliť od spotreby zdrojov na intenzívne využívanie faktorov výroby zmeny, spoliehať na rozšírenie investície a rozšírenie spoliehať na technologický pokrok a inovácie a modernizácie.


Related Products