Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Princíp a údržba médií palivového filtra

- Oct 11, 2017 -

Princíp a údržba média palivového filtra

Medzerový reťazec palivového filtra je v potrubí medzi palivovým čerpadlom a vstupom telesa škrtiacej klapky. Úlohou média palivového filtra je zahrnúť do paliva odstráneného oxidu železa, prachu a iných pevných nečistôt, aby sa zabránilo zablokovaniu palivového systému (najmä trysky), znížilo sa mechanické opotrebenie, zabezpečila stabilná prevádzka motora, zvýšila sa spoľahlivosť. Štruktúrou palivovej nádrže je hliníkový plášť a stent z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je vybavený vysoko účinnou filtračnou zostavou filtračného papiera do tvaru chryzantémy na zvýšenie cirkulačnej plochy.

EFI filter sa nedá použiť s filtrom karburátora. Pretože EFI filtre často vydržia 200-300kpa tlaku paliva, preto je pevnosť tlaku filtra všeobecne požadovaná na dosiahnutie vyššej než 500 kPa a filter karburátora nie je potrebný na dosiahnutie takéhoto vysokého tlaku. Olejový filter musí byť vymenený každých 30 000 kilometrov. Ak je obsah nečistôt paliva veľký, zodpovedajúco by sa mala skrátiť jazdná vzdialenosť. Šípky na kryte média palivového filtra indikujú smer toku paliva a pri inštalácii filtra nie je dovolené preklopenie. Aj keď to funguje krátky čas, musí tiež nahradiť údržbu vzduchového filtra v polohe priestoru pre motorové vozidlá na pravej strane (to znamená pravá pozícia predného kolesa, hrubá mäkká gumová hadica pripojená k čierna štvorcová plastová skrinka je). Demontáž metóda je veľmi jednoduchá (dizajn je uľahčiť majitelia automobilov často odstrániť čistenie, všeobecný model nebude používať skrutky pevne): Jemne zlomiť smer auta na konci dvoch kovov Katz, môže byť celá prázdna filtračný box dopredu, filter odstráňte. Môže to zahŕňať hrubú gumenú hadicu ramena, odskrutkovať trubicovú kartu s priečnou skrutkou a odstrániť ďalšiu; Ak nemáte žiadne skúsenosti, radšej by ste požiadali niekoho, aby vás vzal späť. Vzduchový filter vyčistí životné prostredie každé 1 až 3 mesiace alebo po dlhej časti piesku. Odstráňte vzduchový filter z prachu a vyfukujte vysokotlakovú dýzu (nie je príliš blízko, ani s čerpadlom bicykla alebo s mäkkou kefou). A vyfukujte prívod vzduchu. Vzduchový filter by sa nemal umývať; nesmie byť v prívodnej skrini voda; stará prázdna kazeta musí byť vymenená včas. Demolácia musí pamätať na proces, inštalácia by mala byť veľmi hladká, ak nie hladká, palivové filtračné médiá by mali nájsť dôvod pokračovať, nemusia používať hrubou silou. Ak je to naozaj neisté, nemôžete nainštalovať filter, pokiaľ krabica na odstránenie kúskov položiek, zakryte veko, vráťte potrubie, prejdite do opravovne nebude mať problémy.

Údržba olejového filtra pri použití spaľovacieho motora, prachu, kovových nečistôt, uhlíka, ako sú mechanické nečistoty, sa bude naďalej miešať s olejom, zatiaľ čo vzduch a spaľovanie výfukových plynov pri oxidácii oleja bude tiež robiť olej postupne vytvárajú gliálne, mechanické nečistoty a koloidné miešanie takisto vytvárajú kal, ktorý nielen urýchľuje opotrebované časti a ľahko spôsobí upchatie olejového okruhu. Na zabezpečenie čistoty oleja je motor v mazacom systéme vybavený olejovými filtrami. Väčšina motorov automobilov v súčasnosti používa rotačný olejový filter, jednorazový filter, ktorý nie je umývateľný. Médiá palivového filtra Pri výmene mazacieho oleja je nutné olejový filter vymeniť súčasne, inak to ovplyvní kvalitu mazacieho oleja.

Údržba oleja vo všeobecnom oleji sa skladá zo základných olejov a prísad. Základný olej používa prevažne minerálny olej, prísada obsahuje kovový detergent, anti-kyslíkový antikorózny prostriedok, prostriedok na odstraňovanie hrdze, prášok bez popola a modifikátor indexu viskozity atď. Olej pridáva niektoré chemikálie so špeciálnymi funkciami, ktoré môžu zlepšiť kvalitu oleja, a to nielenže môže znížiť opotrebenie motora a predĺžiť životnosť stroja tak, že čistič piestu a spaľovacej komory, mazacia cesta a jemný filter na tichých veciach menej , a môže ušetriť palivo na predĺženie používania kilometrov náhradného oleja, Medzinárodné palivové filtre Medzinárodné obdobie výmeny oleja môže dosiahnuť viac ako 10.000 kilometrov. Vo všeobecnosti sú otáčky motora vysoké a zaťaženie menej, mazací tlak je nízky, otáčky vznetového motora nízke, vysoký mazací tlak, ako požiadavky na výkon oleja rôznych, takže motorový olej tiež závisí od typu iného a dvoch , jeden nazývaný benzínový motorový olej, iný názvom dieselový motorový olej, nemôžu byť zmiešané. Pokiaľ ide o trh, existuje univerzálny olej, ktorý môže byť použitý ako pre benzínové motory, tak aj pre dieselové motory a jeho výkon spĺňa prekrývajúcu sa hodnotu hladiny motorového oleja, taktiež indikuje príslušný rozsah hladiny oleja a nie je vhodný pre všetky automobily.


Related Products