Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Filtračný papier pre kvalitatívnu a kvantitatívnu kontaktné rozdiely

- Oct 09, 2015 -

Filtračný výkon filtračného papiera je dobrá kniha, kniha pórovitosť, absorpčnej kvapaline so silným výkonom. Analytické laboratórium filtračný papier ako filtračné médium, riešenie a oddeľovanie pevných látok. V súčasnej dobe, Číny hlavne kvantitatívne filtračný papier filtračný papier, kvalitatívne filtračný papier filtračný papier a chromatografia do troch kategórií. Pojmy ako kvantitatívne a kvalitatívne filtračný papier, filtračný papier je celulóza filtračný papier, sa neuplatňuje na iné typy filtrov, ako sklolaminátové filtračný papier. Filtračný papier použitý na kvalitatívne chemickú analýzu filtrácie a separácie. Filtračný papier bežne používaný pre filtrovanie riešenie, chloridy, sírany a ďalší kvalitatívny test nie je potrebné na výpočet hodnôt a kvantitatívne filtračný papier sa používa pre presné výpočty filtra, ako je stanovenie rezíduí, nerozpustné obyčajný filtračný papier filtra, aj potreba prístupu k vysoko-teplota pece liečby.

1. Kvantitatívna analýza kvantitatívnej analýzy filtračný papier filtračný papier vo výrobnom procese buničiny spracovať kyseliny chlorovodíkovej a kyseliny fluorovodíkovej a destilovanej vody pranie, väčšina nečistôt v papierové vlákna, prechádzajúce odstránené, takže málo zvyškového popola po vypálení, nemá žiadny vplyv na výsledky analýzy, vhodný na presnej kvantitatívnej analýze. Kvantitatívna analýza aktuálnej domácej výroby filtračný papier, rýchlo, stredne a pomaly tri kategórie, respektíve s modrou kapely v filtra zásobník (krátke), biela (stredná rýchlosť), červená (pomalé) označené klasifikované. Filtračný papier tvary sú kolesá a námestí dva kruhové papier špecifikácie priemer d9cm, dllcm, D12.5cm, d15cm d18cm niekoľko druhov. Námestie filtračný papier 30cmx30cm a 60cmx60cm.

2. kvalitatívna analýza všeobecnejšie kvalitatívne filter papier filtračný papier zvyšok popol, len všeobecné kvalitatívnej analýzy a filtra zrážok alebo vodnej suspenzie a nemôže byť použitý pre kvalitatívnu analýzu.


Related Products