Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Jednoduché, ekologické balenie je stále viac a viac populárne

- Oct 09, 2015 -

Nedávno, China spotrebiteľské združenie udržateľná spotreba výskumných projektov, Katedra ekonómie, čínskej akadémie spoločenských vied a l "Oréal Čína spoločné výsledky - udržateľná spotreba štúdium v Číne uverejnené v Pekingu v roku 2012. Správy naznačujú, že viac ako 80% spotrebiteľov často kúpiť jednoduchý, ekologicky-priateľské balenie výrobkov viac imidž podniku Zelená balenie výrobkov. Február 1, v Šanghaji miestnych nariadení obalov zníženie národných vodcov. Všetky známky ukazujú, že jednoduché a šetrné k životnému prostrediu balenie sa stal predajné miesto.

"Správa o čínskej udržateľná spotreba výskum 2012 je prvá výskumná správa odráža udržateľná spotreba situácia v Číne, prieskum spotrebiteľských vedomostí a správanie, stavia udržateľnej spotreby a trvalo udržateľná spotreba politické poradenstvo na národný rozvoj. Združenie spotrebiteľov Čína vydala správu o Číne prvý udržateľného spotrebiteľ sprievodca.

Prostredníctvom on-line dotazníka, Čína skupina pre trvalo udržateľnú spotrebu výskumných projektov, prieskumy v 6 mestách Peking, Šanghaj, Kanton Shenyang, Xian, Chengdu, udržateľná spotreba stav 3,004 platný dotazníky boli zhromaždené. Prieskum zobrazené, čoraz viac podniku založená zelený obal výrobkov obrazu; Väčšina spotrebitelia nedohodli, nadmerné balenia; 80% spotrebiteľov často kúpiť jednoduchý, environmentálne obalové produkty; nie dohodnutých prieskum objektu nákup jednoduchý, environmentálne balenie výrobkov je menej ako 2%; viac ako 10% po návšteve, kto povedal, že nie je jasné či kúpiť jednoduchý, environmentálne obalové produkty; odmietla pomocou plastových nákupných tašiek šesť spotrebiteľom nakupovanie.


Related Products