Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Palivové filtračné médium je pripojené v sérii medzi palivovou pumpou a vstupným otvorom telesa škrtiacej klapky

- Oct 23, 2017 -

Palivové filtračné médium je zapojené do série medzi palivovým čerpadlom a vstupným otvorom telesa škrtiacej klapky. Úlohou palivového filtračného média je obsiahnuť palivo v oxide železa, odstránené prach a iné tuhé nečistoty, aby sa zabránilo zástrčke palivového systému (najmä tryske). Znížte mechanické opotrebenie, zabezpečte stabilnú prevádzku motora, zlepšite spoľahlivosť. Štruktúra paliva pozostáva z hliníkovej škrupiny a pevnej konzoly z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je zložená z vysoko účinného filtračného papiera na držiaku a filtračný papier má tvar chryzantémy na zvýšenie cirkulačnej plochy. EFI filter sa nedá použiť s olejovým filtrom.

Pretože filter EFI často vydržia tlak 200-300 KPA, tak tlak na filtri je všeobecne potrebný na dosiahnutie viac ako 500 KPA a olejový filter nie je potrebný na dosiahnutie takého vysokého tlaku.

Klasifikácia Mediasu palivového filtra

1, dieselový filter

Štruktúra naftového filtra je zhruba rovnaká s olejovým filtrom, existujú dva druhy vymeniteľných a skrutkované. Ale jeho pracovný tlak a požiadavky na teplotu oleja sú oveľa nižšie ako olejový filter a jeho požiadavky na účinnosť filtrácie sú oveľa vyššie ako olejový filter. Filter naftového filtra s použitím filtračného papiera, ale aj použitie prikrývok alebo polymérov.

Vznetový filter možno rozdeliť na dva typy:

(1), odlučovač vody na naftu

Odlučovač vody na vodu je dôležitou funkciou odlučovania naftovej vody. Prítomnosť vody pre palivový systém dieselových motorov je extrémne škodlivá, korózia, opotrebenie, médium palivového filtra je uviaznuté a dokonca zhoršuje proces spaľovania nafty. Viac ako tri emisie motora na oddelenie vody od vyšších požiadaviek, vysoké požiadavky na potrebu používania vysokovýkonných filtračných médií.

(2), jemný filter nafty

Filtru nafty sa používa na filtrovanie malých častíc v nafte, krajina viac ako tri emisie dieselového motora je hlavne pre efektivitu filtra 3 - 5 mikrónov.

2, benzínový filter

Benzínový filter s karburátorom a EFI bodov, použitie karburátorového benzínového motora, benzínový filter je umiestnený na strane čerpadla pri dovoze, pracovný tlak je malý, médium palivového filtra všeobecne používa nylonovú škrupinu, motor EFI Benzínový filter sa nachádza na výtokovej strane čerpadla a má vysoký pracovný tlak, zvyčajne s kovovým krytom. Filtračný filter na báze filtrov, ale aj použitie nylonovej látky, polymérnych materiálov.

Benzínový filter Keďže spaľovací režim benzínového motora a dieselový motor sa líši od celkových požiadaviek, pretože dieselový filter je tvrdý, cena je lacná.

3, filter zemného plynu

Filter zemného plynu je široko používaný v metalurgii, chemickej, ropnej, papierenskej, medicínskej, potravinárskej, banskej, elektrickej, mestskej, domácej a iných plynových poliach. Plynový filter je nepostrádateľným zariadením na dopravu potrubia médií, zvyčajne inštalované na vstupnom konci odvzdušňovacieho ventilu, poistného ventilu, lokalizačného ventilu alebo iného zariadenia, média palivového filtra na odstránenie nečistôt v médiu na ochranu ventilu a zariadenia Používanie, náklady na údržbu.


Related Products