Kategória produktu

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Pridať: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Čo je to použitie papiera s olejovým filtrom?

- Jun 27, 2017 -

Aké je použitie olejového filtračného papiera?

Olejový filtračný papier vhodný pre transformátorový olej, turbínový olej, mechanický olejový a naftový filter, rafinérske mazacie oleje, vazelínový filter; filter na regeneráciu odpadových olejov, izolačné farby, farbivá, nápoje a jemnú chemickú filtráciu a potravinársky priemysel v spracovaní nápojov Filtračný, zrnitý a olejový filter, filter na vyprážanie oleja.

Olejový filtračný papier má dobrú absorpčnú schopnosť filtra a značnú pevnosť v tlaku.

Olejový filter na filtrovanie oleja, chemických produktov a priemyselných olejov a iných priemyselných organických suspenzných kvapalín na oddelenie pevných a polotuhých odpadov. Napríklad filtrovaný filtračný olej, turbínový olej, syntetická živica rozpustená voskovým parafínovým olejom, dioktylsebakát a ďalšie organické kvapaliny.

Vypúšťanie odpadových vôd je dôležitou súčasťou ochrany životného prostredia a teraz je veľa chemických zariadení v odpadových vodách a odpadových vodách odfiltrovaných, predovšetkým sú to nečistoty a emisie sedimentov, filtračný papier vo filtri, späť, V toku odpadových vôd, sediment a iné nečistoty na zachytenie, jediný tok z odpadových vôd, filtračné plátno, v určitom časovom období na čistenie. Potom, odpadové vody, ktoré majú byť vypúšťané do určeného miesta alebo čističky odpadových vôd, pri konečnom odstránení továrne, použitie filtračného papiera je vysoká hustota, vysoká teplota a ďalší jemný filtračný papier. Tento druh odpadových vôd je veľmi technický a bezpečný pri manipulácii


Related Products